Aktuální program na leden

Lednový program

Vážení příznivci Klubíčka,

přinášíme nový program

Zajeté aktivity budou probíhat podle normálního harmonogramu. Cvičeníčko se spojí - malé i velké děti budou chodit společně - v období zimních rým a nachlazení bude lepší dát příležitost k pohybu všem, kdo zrovna nachlazený není :-). Cvičí se každé pondělí od 16 do 17 hodin ve staré tělocvičně. Pokud bude 19. 1. sníh, vyrazili bychom místo cvičeníčka na sáňky na Jelenku - už od 15 hodin, abychom to dobře stihli, než bude tma. V neděli před tím pošlu ještě aktuální informaci.

Klasické Klubíčko se koná v lednu pouze jedno, a sice v úterý 20. 1. - tentokrát zachumlané - ve vatě i v lecčems jiném...

Úterý před tím, 13. 1., nás čeká tvořivá dílna pro děti. Znovu upozorňuji, že na tuto dílnu je nutné se předem přihlásit, v případě malého zájmu bude zrušena!

Úterý následující, 27. 1., pak za námi opět přijede paní Vacková - Pustinová, vynikající fyzioterapeutka, a máte možnost individuální konzultace ohledně vývoje svých dětí. Pokud máte zájem, přihlaste se co nejdříve, termíny se rychle plní.

No, a pak je tu záležitost, na kterou se velmi těšíme, a tou je čajovna. Termín je stanoven na sobotu 10. 1., klasicky od 20 hodin ve sborovém domě.

A na samý závěr ještě trochu pohybu po vánočních svátcích. Power jóga i pilates fungují v zaběhaných časech. Paní Marková navíc od nového roku nabízí individuální lekce pro 1 - 4 zájemce, může jít o ženy i muže. Pokud Vás zajímají podrobnosti, můžete se ozvat. Zároveň opět organizuje pochod, a sice v sobotu 10.1. Sraz je ve 13.30 na náměstí a trasa dle počasí: HC -  Hříběcí (přes les) - železniční domek - zastávka Nová Buková - Černov (zastávka na občerstvení) - HC nebo HC - Hříběcí - Ostrovec - Rohovka - Nová Buková - HC.

Příjemný den!