Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kde nás najdete

Příspěvky

Kde nás najdete

21. 1. 2011

Naše MC nemá v současné době vlastní prostory, proto se většinou scházíme v družině ZŠ Horní Cerekev na Tyršově ulici, č.p.209. Vstup je možný zezadu bočním vchodem, příp. hlavním vchodem školy, pokud není zavřený. Dále využíváme gymnastický sál, který najdete v budově pro I. stupeň ZŠ. V aktuálním programu je  vždy uvedeno, kde daná akce probíhá.

POZOR -ve školním roce 2013/2014 z důvodu přestavby školní družiny je družina umístěna ve třídě v budově 1.stupně, naše klubíčková setkání se uskutečňují tam, vstup zadním vchodem, pak doleva kolem šaten.

Ve školním roce 2014/15 neprobíhají - vzhledem k přestavbě školy - naše aktivity ve škole, viz vždy aktuální program.

mapaklubicko.jpg

vysvětlivky : Hlavní vchod     Zadní vchod do družiny    Vchod budovy I.st. ZŠ

 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Kde nás najdete | Komentářů: 0