Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuální program na leden

2. 1. 2015

Lednový program

Vážení příznivci Klubíčka,

přinášíme nový program

Zajeté aktivity budou probíhat podle normálního harmonogramu. Cvičeníčko se spojí - malé i velké děti budou chodit společně - v období zimních rým a nachlazení bude lepší dát příležitost k pohybu všem, kdo zrovna nachlazený není :-). Cvičí se každé pondělí od 16 do 17 hodin ve staré tělocvičně. Pokud bude 19. 1. sníh, vyrazili bychom místo cvičeníčka na sáňky na Jelenku - už od 15 hodin, abychom to dobře stihli, než bude tma. V neděli před tím pošlu ještě aktuální informaci. 

Klasické Klubíčko se koná v lednu pouze jedno, a sice v úterý 20. 1. - tentokrát zachumlané - ve vatě i v lecčems jiném...

Úterý před tím, 13. 1., nás čeká tvořivá dílna pro děti. Znovu upozorňuji, že na tuto dílnu je nutné se předem přihlásit, v případě malého zájmu bude zrušena!

Úterý následující, 27. 1., pak za námi opět přijede paní Vacková - Pustinová, vynikající fyzioterapeutka, a máte možnost individuální konzultace ohledně vývoje svých dětí. Pokud máte zájem, přihlaste se co nejdříve, termíny se rychle plní.

No, a pak je tu záležitost, na kterou se velmi těšíme, a tou je čajovna. Termín je stanoven na sobotu 10. 1., klasicky od 20 hodin ve sborovém domě.

A na samý závěr ještě trochu pohybu po vánočních svátcích. Power jóga i pilates fungují v zaběhaných časech. Paní Marková navíc od nového roku nabízí individuální lekce pro 1 - 4 zájemce, může jít o ženy i muže. Pokud Vás zajímají podrobnosti, můžete se ozvat. Zároveň opět organizuje pochod, a sice v sobotu 10.1. Sraz je ve 13.30 na náměstí a trasa dle počasí: HC -  Hříběcí (přes les) - železniční domek - zastávka Nová Buková - Černov (zastávka na občerstvení) - HC nebo HC - Hříběcí - Ostrovec - Rohovka - Nová Buková - HC.

Příjemný den!