Jdi na obsah Jdi na menu
 


Program na červen

3. 6. 2015

Aktuální program na červen objevíte zde

Už v pondělí vyrazíme na šipkovanou, jejíž konec bude korunován opékáním (špekáčků i čehokoli dalšího, co si přinesete - je nutné mít vlastní). Sraz v 16 hodin u školy.

Následující úterý 16. 6. bude možnost ozdobit si trička různými technikami - garantem tohoto tvoření je Maruška Hunalová. Je nutné přinést si vlastní jednobarevné tričko. Větší děti mohou tvořit, menší pohlídáme.

V pondělí 22. 6. pořádáme piknik. Doufejme, že tentokrát nám bude počasí přát o něco lépe než minule. Sraz v 16 hodin u kulturního domu. Kočárky a vozidla všeho (nemotorového) druhu vítány.

Od 15. do 30. 6. se koná sbírka školních potřeb. Tato akce je pořádána společně s Oblastní charitou Pelhřimov a ZŠ Horní Cerekev. Ve družině můžete ponechat starší aktovky, penály, desky... i nové tužky, ořezávátka, pera, gumy, pravítka, kružítka... Všechny tyto věci pak Charita předá rodinám v tíživé životní situaci (a často to jsou rodiny, které žijí vedle nás a o nichž netušíme, jak velkou pomoc pro ně znamenají i takové drobnosti jako štětce nebo vodovky - nehledě na aktovku, ze které už vaše dítě odrostlo, ale přitom je stále ještě ucházející).

Pilates probíhá (kromě poutě) pravidelně.

Termíny procházek s kočárky budou upřesněny.