Jdi na obsah Jdi na menu
 


Co nabízíme

Příspěvky

Aktivity MC Klubíčko

20. 1. 2011

V našem mateřském centru nabízíme pravidelné setkávání rodičů s dětmi, ale také organizujeme různé zájmové i vzdělávací programy a pořádáme jednorázové akce.

Aktivity pro rodiče s dětmi

Klubíčko

Setkávání rodičů s dětmi do 6 let věku, dvouhodinový aktivní program (říkanky, hraní na hudební nástroje, zpívání, výtvarné tvoření a vyrábění ...)

Cvičeníčko

Určeno pro rodiče s dětmi od 2 do 6 let, cvičení a hry pro všestranný rozvoj dítěte - využívá přirozenou dětskou potřebu pohybu. Těšit se můžete na nové básničky a společné cvičení na míčích, cvičení s „padákem" a dalšími pomůckami. Soubor cviků je sestaven tak, aby podporoval správné držení těla. V SOUČASNOSTI KVŮLI MALÉMU ZÁJMU NEPROBÍHÁ.

Výtvarné dílny 

Výtvarné a rukodělné činnosti určené pro rodiče (s dětmi nebo bez nich) - v pravidelné doby (adventní věnce, velikonoční výzdoba) nebo na základě poptávky (zdobení triček, ubrousková technika). Vyrábění z přírodních materiálů, z papíru, jednoduché kreslení.

Aby malé bylo velké 

Určeno pro rodiče s dětmi od 3 do 8 let. Program učí pozitivnímu vztahu k životu, předává hodnoty, které jsou společností přijímány jako obecně dobré a prospěšné. Kroužek probíhal v první polovině roku 2014 v MŠ.

Jazykové kroužky pro děti

Základy anglického jazyka hravou formou pomocí říkanek, písniček, her, obrázků a dalších pomůcek. Hlavním cílem je, aby děti získaly k učení kladný vztah a naučily se pojmenovávat věci kolem sebe. Kroužek probíhá ve spolupráci s MŠ.

Procházky s kočárky

Probíhají v dopoledních hodinách, většinou od (sraz u školy) přibližně do 11, termíny jsou nepravidelné, informujeme o nich mailem nebo na našich stránkách, případně na facebooku.

 


Dále zajišťujeme a zprostředkováváme

Poradenství

Besedy s odborníky

Odborné semináře


Pohybem ke zdraví

Pilates

Zumba

 

Jednorázové akce 

-např. Den dětí, karneval, drakiáda, výlety a prázdninové pobyty pro rodiče s dětmi, čajovna, tvořivé dílny...

Podrobnější informace o výše uvedených aktivitách naleznete ZDE.